У СЕЛІ ТУРАДИ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОЩАЛИСЯ ІЗ ВОЇНОМ НАЗАРОМ ДЕРЕШЕМ

Дата: 16.05.2024 15:19

16 травня в селі Туради Жидачівської громади прощалися  із воїном Назаром Дерешем (1989 року народження), який помер 15 травня 2024 року.

Назар Іванович Дереш народився 25 червня 1989 року в селі Бережниця Жидачівської громади. Навчався у місцевій школі та Жидачівському професійному ліцеї. У 2012 році одружився, разом із дружиною Оксаною проживали у селі Туради Жидачівської громади. У 2022 році став до лав Захисників України. У важких боях з ворогом отримав поранення, проходив лікування та реабілітацію.

Важка недуга забрала життя ще молодого Захисника України. 25 червня Назару Дерешу виповнилося б тільки 35 років. А скільки таких - ще зовсім молодих, які пройшли важкими дорогами війни, відчувши її пекельний вогонь, сьогодні втрачає українська земля. Без батька залишилась 12-річна дочка Ірина та 9-річний син Назар.

Щирі співчуття рідним і близьким Захисника України Назара Дереша.

Вічна память, шана і слава Герою!