Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ детального плану території в районі вулиці Гніздичівська в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області та Звіт про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 16.05.2024 09:32
Кількість переглядів: 16

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

детального плану території в районі вулиці Гніздичівська  в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області (ДПТ) та Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, з метою ознайомлення членів територіальної громади з проєктом детального плану території в районі вулиці Гніздичівська в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області (надалі – ДПТ), (ініціатор ТзОВ «ВудІндастріс») та Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО), Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

            В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови ділянок проектування загальною площею 2,8134 га: одна ділянка проектування з існуючим цільовим призначенням – 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, друга ділянка формується детальним планом території.

   Метою проекту ДПТ є:

- визначення планувально-просторової структури території з врахуванням намірів землевласників, землекористувачів  щодо будівництва (реконструкції) виробничо-складських будівель підприємства з обробки деревини, враховуючи забудову на прилеглій території;

- визначення містобудівних умов та обмежень забудови та використання території.

Перелік текстових матеріалів, пояснювальна записка :

 

ЧАСТИНА І. Комплексна оцінка території: Просторово-планувальна організація території, Природоохоронні та ландшафтно-рекреаційні території, Обмеження у використанні земельної ділянки, Забудова територій та господарська діяльність, Обслуговування населення,Транспортна мобільність та інфраструктура, Інженерне забезпечення території, трубопровідний транспорт та телекомунікації, Підготовка та благоустрій території.

ЧАСТИНА ІІ. Обґрунтування проектних рішень: Просторово-планувальна організація, території, Природоохоронні та ландшафтно-рекреаційні території, Обмеження у використанні земельної ділянки,Функціональне зонування території детального планування, Забудова територій та господарська діяльність, Обслуговування населення,Транспортна мобільність та інфраструктура, Інженерне забезпечення території, трубопровідний транспорт та телекомунікації, Інженерна підготовка та благоустрій території, План реалізації містобудівної документації.

ЧАСТИНА ІІІ. Інженерно-технічні заходи цивільного захисту на мирний та особливий час.

Характеристика території, Оповіщення людей, Захист людей на випадок виникнення надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, Евакуація людей,Заходи сейсмічної безпеки, Захист людей при хімічному забрудненні території, Світломаскування, Висновки.

ЧАСТИНА ІV. Землеустрій та землекористування. 4.1. План сучасного використання земель за формою власності із зазначенням категорій та виду цільового призначення, з урахуванням наявних обмежень та обтяжень;4.2. План земельних ділянок, сформованих за результатами розроблення детального плану, відомості про які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру; 4.3 План обмежень у використанні земель, відомості про які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру на підставі розробленого ДПТ.

Склад графічних матеріалів: Схема розташування території детального плану території в системі планувальної структури населеного пункту,Схема сучасного використання території та схема існуючих обмежень у використанні земель, Проектний план та схема проектних обмежень у використанні земель, План функціонального зонування території, Схема транспортної мобільності та інфраструктури, Схема інженерного забезпечення території, благоустрою та вертикального планування, Схема інженерно-технічних заходів цивільного захисту на мирний та особливий час.

             Згідно намірів ініціатора ДПТ на вул. Гніздичівській планується: реконструкція складу готової продукції за рахунок добудови та нове будівництво виробничої будівлі з оброблення деревини, що є доцільним у сучасній економічній ситуації, враховуючи складені містобудівні умови. Проектована забудова – виробничі будівлі з оброблення деревини з СЗЗ – 300м (згідно Санітарної класифікації підприємств, виробництв та споруд  і  розміри санітарно-захисних зон для них (п. 2, Клас ІІІ - Виробництво  виробів  із     деревинної   шерсті: деревинно-стружкових    плит,    деревинно-волокнистих    плит   з використанням синтетичних смол як зв'язуючих).

            Замовник ДПТ: Жидачівська міська рада.

Розробник ДПТ: ФОП Юзькевич Х.І.

            Підстава розроблення детального плану території:  рішення Жидачівської міської ради від 14.12.2024 р. № 2401 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території в районі вулиці Гніздичівська у м. Жидачеві».

Місце ознайомлення з детальним планом території: м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада,  відділ архітектури та містобудування, другий поверх (начальник відділу Людкевич Л.В.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 17.06.2024 року включно.

       Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проєкту ДПТ мають право:

  •  повнолітні дієздатні  фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;
  • юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

            Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

            Пропозиції направляти на адресу:

  • 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;

e-mail: zhidachiv-miskrada.gov.ua.

            Термін подачі пропозицій до  17 червня  2024 року включно.

          Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу архітектури та містобудування Людкевич Л.В. (розпорядження міського голови від 16.01.2024 р. № 3-АГ).

           Розгляд пропозицій відбудеться 17 червня 2024 року о 16.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, другий поверх). 

 

Фото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень