Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ЗУСТРІЧ ІЗ УПОВНОВАЖЕНИМИ ПРЕДСТАВНИКАМИ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ

Дата: 15.05.2024 10:54
Кількість переглядів: 63

Фото без опису

       14 травня в залі засідань Жидачівської міської ради відбулася зустріч Жидачівського міського голови Володимира Левка із уповноваженими представниками багатоквартирних будинків міста Жидачева, в яких виникло ряд питань у звязку з реформуванням системи надання послуг з управління багатоквартирними будинками.

        Учасники зустрічі ставили запитання, хто призначав управителів багатоквартирних будинків та чи можуть перейти на обслуговування до інших компаній. Були також запитання відносно оплати за надані  чи не надані послуги. Кожен з присутніх мав можливість висловити свою думку, поставити запитання.

      Слід зазначити, що відповідно до діючого законодавства пройшла процедура визначення управителів багатоквартирних будинків у місті Жидачеві, тож з 1 квітня 2024 року послуги з управління багатоквартирними будинками в м. Жидачеві надають ТзОВ «Добробут-Жидачів» та ТзОВ «Східна інжинірингова компанія». Крім цього,  ряд співвласників багатоквартирних будинків звернулися  у міське виробниче управління комунального господарства, щоб їм продовжували надавати ці послуги. Відносини між співвласниками багатоквартирного будинку та управителем ґрунтуються на договірних засадах. Закон скасував монополію ЖЕКів, комунальних підприємств щодо надання послуг з управління такими будинками. Вибір за мешканцями цих будинків, які мають право самостійно узгоджувати рішення, в тому числі й щодо можливості здійснення процедури розірвання договору з управителем багатоквартирного будинку, якщо не влаштовує якість і вартість надання послуг.

      Співвласники багатоквартирних будинків отримали можливість приймати рішення кому вони доручають управління щодо надання житлово-комунальних послуг. Основне, напевно,  щоб ці послуги були якісними, своєчасно наданими і вартість була прийнятною.   Міська рада не може, не має законних підстав приймати рішення щодо вибору управителя. Всі питання вирішуються на договірних умовах між співвласниками багатоквартирних будинків і тим управителем, кого вони вибрали.

       З цих та ряду інших питань, які найчастіше виникають, відбувся відвертий діалог міського голови із уповноваженими представниками багатоквартирних будинків, які отримали відповіді на свої запитання та розяснення, які допоможуть  у розвязанні проблемних питань, що постають перед мешканцями багатоквартирних будинків.

 

Фото без опису

Фото без опису

       

 

    

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень