УСПІХ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ МИСТЕЦЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ "ВЕЛИКОДНІЙ ЛЬВІВ-2024"

Дата: 14.05.2024 10:49

12 травня у Львівському Палаці мистецтв відбувся Всеукраїнський мистецький фестиваль-конкурс "Великодній Львів - 2024".

Засновники та організатори конкурсу - ГО "Львівське Об'єднання Викладачів Творчості", Творча група "LvivARTcontest", Львівський Палац мистецтв.

Учасниками конкурсу у різновікових категоріях були як діти, так і досвідчені колективи з різних куточків нашої України.

Фестиваль охоплював такі номінації: "Вокальне мистецтво", "Хореографічне мистецтво", Оригінальне мистецтво ".

Члени журі відзначили високий рівень підготовки конкурсантів, а також розмаїття репертуару, з яким працюють педагоги

Після проведення конкурсу відбулося нагородження переможців. Їм було вручено дипломи, пам'ятні кубки та подарунки, а керівникам - подяки.

Діана Калапач - учениця 9-го класу Жидачівського закладу загальної середньої освіти №1 імені Героя України Тараса Матвіїва здобула ДИПЛОМ ІІ ступеня Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу, в номінації "Вокальне мистецтво".

Вітаємо і щиро дякуємо талановитій учениці за достойне представлення навчального закладу та нашої громади!

Нехай ця ПЕРЕМОГА стане стимулом для нових звершень і досягнень, мотиватором для участі у нових конкурсах та змаганнях!