ЮНІ ФУТБОЛІСТИ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ДЮСШ - СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ "МОРШИНСЬКА ВЕСНА"

Дата: 14.05.2024 09:11

⚽ 10-12 травня в Моршині проходив Всеукраїнський дитячий футбольний турнір «Моршинська весна» 2024 U-10 (2014 р.н.), в якому брали участь 14 команд.

Вихованці Жидачівської ДЮСШ достойно представили Жидачівську громаду, здобувши ІІІ місце. А переможцем Всеукраїнського дитячого футбольного турніру стала команда зі Стрия. Другими були юні футболісти з Одеси. Кращим захисником турніру став гравець нашої команди Андрій Борис.

Вітаємо наших юних футболістів із цим вагомим успіхом! Дякуємо тренерам команди Йосипу Витаку та Святославу Свередюку за наполегливу працю з популяризації та розвитку дитячого футболу в нашій громаді, а також батькам, які завжди вірять в своїх дітей, підтримують, вболівають. Бажаємо юним футболістам Жидачівської ДЮСШ нових спортивних здобутків!