КВІТИ Й УКЛІН МАТЕРЯМ ГЕРОЇВ

Дата: 13.05.2024 10:54

У другу неділю травня ми відзначали День матері. Мамусі, бабусі, дружини чекали на свою адресу привітання й побажання.

Особливої уваги та турботи потребують матері, які втратили найдорожче – своїх синів у російсько-українській війні. На жаль, вони вже ніколи не переступлять поріг дому і не привітають своїх найрідніших зі святом.

Напередодні свята представники Жидачівської громади привітали та висловили найщиріші слова вдячності матерям загиблих Захисників України. Представники міської ради та старости старостинських округів громади відвідали їхні домівки, щоб висловили найглибшу повагу.

Така висока й гірка ціна нашого мирного життя. Низько схиляємо голову перед Вами – матерями, які, на жаль, не дочекалися з війни своїх найрідніших. Знаємо, що їх ніхто і ніщо не замінить. Та, попри біль і сум залишається вірити, що вони зараз дивляться з неба. І їм хотілося б, щоб їхні рідні і близькі частіше посміхалася і були щасливими.