Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА про результати громадського обговорення проєкту детального плану території в межах вулиці Шашкевича М. в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області та розділ «Охорона навколишнього середовища» в складі ДПТ

Дата: 10.05.2024 11:24
Кількість переглядів: 23

      

 

           ЖИДАЧІВСЬКОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ

Володимиру ЛЕВКУ

 

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

про результати громадського обговорення

проєкту детального плану  території в межах вулиці  Шашкевича М. в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області (надалі ДПТ) та розділ «Охорона навколишнього середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)) в складі ДПТ.

Відповідно до статтей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, на виконання розпорядження міського голови від 16.01.2024 р. №3-АГ «Про призначення особи, яка забезпечує у Жидачівській міській раді роботу з розгляду пропозицій громадськості під час розроблення містобудівної документації – генеральних планів, детальних планів територій на території Жидачівської міської територіальної громади у 2024 році» доводжу до Вашого відома інформацію про результати громадського обговорення та консультацій до детального плану території в межах вулиці  Шашкевича М. в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області (ДПТ) та розділ «Охорона навколишнього середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)) в складі ДПТ.

   Метою проекту ДПТ є:

- визначення планувально-просторової структури території з врахуванням намірів землевласників щодо будівництва, враховуючи забудову на прилеглій території;

- визначення містобудівних умов та обмежень забудови та використання території.

Тут заплановано:

- будівництво житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на ділянці №1 та двоповерхового житлового будинку з мансардним поверхом на ділянці №2 по вул. Щашкевича М.  зі зміною цільового призначення земельної ділянки;

- формування благоустрою.

            Замовник ДПТ: Жидачівська міська рада.

Розробник ДПТ: ТзОВ «Карпати Арх-Проект».

            Підстава розроблення детального плану території:  рішення Жидачівської міської ради від 16.11.2023 р. № 2330 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території в районі вулиці Шашкевича М. у м. Жидачеві».

            Повідомлення про оприлюднення і початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації: детального плану території в районі вулиць Стрийська,  Шашкевича М. в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області  розміщене на офіційному сайті Жидачівської міської ради 18.04.2024р. та 20.03.2024р.

            Представники громадськості та зацікавлені особи підтримали проєктні рішення ДПТ та СЕО. Заяв та скарг протягом громадського обговорення  не надходило.

Розроблений проект містобудівної документації згідно Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» є проєктом документу державного планування місцевого рівня. ДПТ та розділ «Охорона навколишнього середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)) в складі ДПТ зареєстровані на платформі ЕкоСистема Міністерства захисту довкілля та природніх ресурсів України 21.03.2024 №28-02-4954-24.

 

Станом на 22.04.2024р. включно ( закінчення терміну подачі пропозицій і зауважень, про що вказано в повідомленні про оприлюднення проекту ДПТ) пропозиції та зауваження від громадськості до проекту ДПТ та СЕО у Жидачівську міську раду не надходили, а також не надходили результати щодо розгляду ДПТ з департаменту охорони здоров’я та департаменту  екології та природнії ресурсів Львівської ОДА.

За відсутності письмових зауважень і пропозицій громадськості протягом зазначеного терміну та органів виконавчої влади у сфері охорони навколишнього середовища та охорони здоров’я пропоную розглянути проєкт детального плану території в межах вулиці   Шашкевича М. в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області (ДПТ) та розділ «Охорона навколишнього середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)) в складі ДПТ на засіданні виконавчого комітету міської ради, а після погодження подати на затвердження  Жидачівській міській раді.

 

 

 

Особа, яка забезпечує в Жидачівській міській раді

роботу з розгляду пропозицій громадськості

під час розроблення проекту ДПТ, начальник відділу

архітектури та містобудування                                                                          Л.В.Людкевич

 

 

23 квітня 2024 року

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень