ВІДДАЛИ ШАНУ ПОЛЕГЛОМУ ГЕРОЮ ВАСИЛЮ ВІНТОНІВУ

Дата: 09.05.2024 15:33

Сьогодні, 9 травня, через села Жидачівської громади та місто Жидачів рухався жалобний кортеж із полеглим 40-річним Захисником України Василем Вінтонівим - уродженцем села Бережниця Жидачівської громади.

Василь Васильович Вінтонів народився 22 квітня 1984 року в селі Бережниця Жидачівської громади. Захищав рідну землю від ворога у складі 3-го механізованого батальйону військової частини А7013, був стрільцем-помічником гранатометника 1-го взводу, 7-ї роти.

Воїн Василь Вінтонів загинув 5 травня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області.

Мешканці міста Жидачева та сіл нашої громади віддали шану Герою, зустрічаючи жалобний кортеж.

Щирі співчуття рідним і близьким полеглого Захисника України.

Вічна пам'ять, шана і слава Героям!