9-10 ТРАВНЯ НА ТЕРИТОРІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОГОЛОШЕНО ДНЯМИ ЖАЛОБИ

Дата: 08.05.2024 15:30

Розпорядженням Жидачівського міського голови від 07.05.2024 року № 37-О, на знак вшанування пам'яті Захисника України та у зв'язку з похованням загиблого воїна Вінтоніва Василя Васильовича, 9-10 травня 2024 року на території Жидачівської громади оголошено днями жалоби.
     Жалобний кортеж із полеглим Героєм 9 травня, о 12:00 год., зустрічатимемо на межі Жидачівської громади. Колона рухатиметься селами громади: Дем'янка-Наддінстрянська, Заріччя, Іванівці та вулицями міста Жидачева М. Шашкевича, Кобзаревою, Данила Галицького, Січових Стрільців (зупинка біля храму Воскресіння Господнього, близько 12:10 год.) Жалобний кортеж із полеглим Захисником України Василем Вінтонівим рухатиметься через село Загурщина - до села Бережниця.
      Парастас за загиблим Захисником відбудеться 9 травня, о 19:00 год.,  в селі Бережниця (вул. С. Бандери,20) Жидачівської громади. 10 травня, об 11:00 год.,  розпочнеться чин поховання воїна 3-го механізованого батальйону військової частини А7013 Василя Вінтоніва, який загинув 5 травня 2024 року під час виконання бойового завдання на околицях населеного пункту Роботине Запорізької області.
       Щирі співчуття рідним і близьким Захисника України.
       Вічна пам'ять, шана і слава Герою!