ЖИДАЧІВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА СУМНУ ЗВІСТКУ ПРО ЗАГИБЕЛЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ВАСИЛЯ ВІНТОНІВА

Дата: 07.05.2024 15:53

Жидачівська громада отримала сумну звістку про загибель Захисника України Василя Вінтоніва.
      Василь Васильович Вінтонів народився  22 квітня 1984 року в селі Бережниця  Жидачівської громади. Захищав рідну землю у складі 3-го механізованоного батальйону військової частини А7013, був стрільцем-помічником гранатометника 1-го взводу 7-ї роти.
     Воїн Василь Вінтонів загинув 5 травня 2024 року під час виконання бойового завдання на околицях населеного пункту Роботине Запорізької області. У нього  залишились сестра Галина та брат Роман.
     Жидачівська громада висловлює щире співчуття рідним і близьким полеглого Захисника України.
     Про дату і час зустрічі та прощання із загиблим воїном Василем Вінтонівим повідомимо додатково.
      Вічна пам'ять, шана і слава Герою!