РОЗДІЛИТИ РАДІСТЬ СВЯТА
Дата: 03.05.2024 10:58
Кількість переглядів: 68
Великдень спонукає кожного з нас ще раз замислитися над духовними та моральними цінностями, розділити радість свята з тими, кому потрібна допомога, співпереживання та прості добрі справи. Подбати про людей, які опинилися у складних життєвих обставинах, стало можливо завдяки Оксані Щуйко, яка неодноразово допомагала та продовжує це робити.
Напередодні Великодня одинокі особи Жидачівської громади, Зарічанського округу, що перебувають на обслуговуванні в КУ «Центр надання соціальних послуг» Жидачівської міської ради отримали 30 продуктових наборів.
Одинокі люди особливо потребують турботи та підтримки, і насправді, їм потрібно зовсім небагато, відчуття, що про них пам'ятають. Дякуємо всім, хто допоміг організувати дану благодійну акцію, зокрема Орест Гаврильчук та членам Жидачівська молодіжна рада.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/b7a92ec9c967eca822c91314d11a847c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/7b5b420e5076f624d4f0cf35f9799212.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/9cc5e8b6ec1ad39118e879c520705e0c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/5cee60992b4dd31b0ed7d2dbce1ef89d.jpg)