РОЗДІЛИТИ РАДІСТЬ СВЯТА

Дата: 03.05.2024 10:58

Великдень спонукає кожного з нас ще раз замислитися над духовними та моральними цінностями, розділити радість свята з тими, кому потрібна допомога, співпереживання та прості добрі справи. Подбати про людей, які опинилися у складних життєвих обставинах, стало можливо завдяки Оксані Щуйко, яка неодноразово допомагала та продовжує це робити.

Напередодні Великодня одинокі особи Жидачівської громади, Зарічанського округу, що перебувають на обслуговуванні в КУ «Центр надання соціальних послуг» Жидачівської міської ради отримали 30 продуктових наборів.

Одинокі люди особливо потребують турботи та підтримки, і насправді, їм потрібно зовсім небагато, відчуття, що про них пам'ятають. Дякуємо всім, хто допоміг організувати дану благодійну акцію, зокрема Орест Гаврильчук та членам Жидачівська молодіжна рада.