Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 30.04.2024 14:10
Кількість переглядів: 45

Фото без опису

       30 квітня під головуванням Жидачівського міського голови Володимира Левка відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.
       На засіданні виконавчого комітету розглянули та прийняли рішення про створення комісії щодо розгляду  заяв про призначення та виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяких категорій осіб. Це стосується вирішення питань соціального захисту учасників бойових дій.  Також погодили проєкт рішення міської ради щодо внесення змін до Положення про відділ архітектури та містобудування Жидачівської міської ради, внесли зміни у рішення виконавчого комітету від 04.06.2021 року №117 "Про затвердження складу опікунської ради при виконавчому комітеті та Положень" (зі змінамми), а також зміни до складу Комісії з питань захисту прав дитини. Затвердили кошторис витрат на участь волейбольної команди СОК "ВК-ЖИДАЧІВ" у Чемпіонаті Львівської області з волейболу на 2024 рік.
       Виконавчим комітетом прийнято рішення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету громади. Матеріальна допомога надається, зокрема, на лікування поранених військовослужбоців та на здійснення виплат рідним учасників бойових дій. На засіданні також розглянули та ухвалили рішення про прийняття на обслуговування осіб, які отимують соціальні послуги в КУ "Центр надання соціальних послуг" Жидачівської міської ради, а також рішення про надання статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та рішення про встановлення опіки над дітьми-сиротами і їх майном та  розглянули ряд інших питань.

Фото без опису
         
       
        
    

       

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень