ЕКОЛОГІЧНИЙ МАРАФОН "ДОЛЯ ПЛАНЕТИ У НАШИХ РУКАХ"

Дата: 26.04.2024 12:35

Сьогодні перед довкіллям стоїть виклик 38-річної давності – шрами нанесені нашій землі Чорнобильською трагедією.

В рамках екологічного марафону "Доля планети у наших руках" Жидачівська міська публічна бібліотека провела інформаційний репортаж "Чорнобиль у просторі часу", де окреслені паралелі ядерної небезпеки 1986 та 2024 роках. Бібліографічний книголенд "Біль обернений у слово" ознайомив із художньою літературою, яка перша відтворила трагедію Чорнобиля.

Присутні мали змогу переглянути буктрейлер за книгою В. Шовкошитного "Чорнобиль. Я бачив" та фільм  "Чорнобиль. Зона без війни", які повернули у події квітня 1986 року.

Чорнобиль: пам’ять, подвиг і трагедія, яка у вимірі часу триває до сьогодні і повторюється. Згадаймо і пам’ятаймо, щоб не повторилася ядерна катастрофа.