ЦІКАВА ЕКСКУРСІЯ НА ПІДПРИЄМСТВО

Дата: 26.04.2024 11:47

Учні 7-Б класу Жидачівського закладу загальної середньої освіти №3 ім О. Партицького побували на екскурсії у АТ "Кохавинська паперова фабрика".
Вражень так багато, адже "Кохавинська паперова фабрика" - це сучасне модернізоване підприємство, яке використовує технології із дотриманням вимог збереження довкілля.
Діти дізнались про процес виготовлення паперу відповідно до санітарно-гігієнічних вимог, побачили, як це відбувається і навіть зіграли цікаву вікторину.
Всім дуже сподобалось. Можливо хтось із наших учнів працюватиме вже у найближчому майбутньому на цьому підприємстві. Слід зазначити, що на Жидачівщині працює кілька підприємств целюлозно-паперової галузі. А такі цікаві екскурсії допоможуть нашій учнівській молоді краще визначитися із вибором професії.