ПЕРЕМОГА НА ХХХІ СПОРТИВНИХ ІГРАХ ШКОЛЯРІВ ЛЬВІВЩИНИ

Дата: 22.04.2024 11:28

20 квітня в Стрию, на стадіоні Сокіл, відбулись ХХХІ районні спортивні ігри школярів Львівщини (гімназіада) з легкої атлетики.
Жидачівську громаду на спортивних змаганнях представляла команда учнів Жидачівського закладу загальної середньої освіти №1 імені Героя України Тараса Матвіїва. Хлопці і дівчата змагалися в таких дисциплінах як: біг 100 м., біг 200 м., біг 400 м., біг 800 м., штовхання ядра, стрибки в довжину з розбігу.
Наша команда виступила успішно й заслужено посіла І місце 🏆🏆🏆
Наші переможці - це учні 7-11 класів школи, а саме: Купець Богдан, Дзедзик Андрій, Підзамків Костянтин, Маліновський Станіслав, Міщенко Владислав, Цап Богдан, Процюк Крістіан, Медюх Іван, Ковальський Юрій, Гірняк Іван, Купець Павло, Пеняк Андріана, Медвідь Софія, Ожібко Юліана, Бубенко Юлія, Телепова Вікторія, Юрів Марія, Попович Дарина, Протасевич Юлія, Тильчак Вероніка.
Вітаємо учасників змагань та колектив навчального закладу й дякуємо за чудовий результат!
Готували команду вчителі фізичної культури Сікорський П. М. та Свередюк С. М.