СОК "ПУЛЬС-АВАНГАРД" (ЖИДАЧІВ) - ФК "ЖОВКВА" - 2:2

Дата: 22.04.2024 10:38

21 квітня СОК "Пульс-Авангард" провів свій перший домашній матч Першої ліги Львівщини-2024. Наші футболісти на своєму полі зустрічалися з ФК "Жовква".
Перед початком поєдинку Жидачівський міський голова Володимир Левко привітав учасників спортивних змагань та вболівальників із стартом нового футбольного сезону на стадіоні "Авангард".
Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих захисників України. Відбулося спільне виконання Гімну України.
Вже на перших хвилинах поєдинку господарі повели в рахунку. На 8-ій хвилині відзначився Тарас Грица, а на 9-ій Володимир Хомин забив другий гол. З таким обнадійливим рахунком завершився перший тайм.
А вже в другому таймі наші гості на 53-ій хвилині змогли скороти розрив. Все вирішилося на додаткових хвилинах (90+5), коли Максим Комарець, забивши свій другий гол, допоміг нашим гостям зрівняти рахунок.
Матч завершився з рахунком 2:2.
Свій наступний поєдинок наші футболісти проведуть на виїзді з ФК "Колос" (Городок).