КОМАНАДА ЮНИХ БАСКЕТБОЛІСТОК ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ - СРІБНИЙ ПРИЗЕР ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ"

Дата: 22.04.2024 09:58

19 квітня, у межах проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги», відбулися змагання ІІІ етапу з баскетболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти Стрийського району.

У наполегливій боротьбі команда дівчат Жидачівського закладу загальної середньої освіти №2 Жидачівської громади у складі Анастасії Бовдур, Євгенії Микієвич, Юстини Посацької, Аполлінарії Авдєєвої, Софії Мундяк, Марти Іваник, Діани Вуїв, Ірини Кушнір, Анастасії Порвіш, показавши витривалість та неперевершений дух командної роботи, виборола ІІ місце.
Вітаємо команду наших юних баскетболісток, вчителя-наставника Романа Салія та колектив навчального закладу із цим вагомим спортивним здобутком! Бажаємо нових успіхів та яскравих перемог!