ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ. ПРЕДСТАВНИКИ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ, КЕРІВНИКИ УСТАНОВ ТА ПІДПРИЄМСТВ

Дата: 19.04.2024 16:18

У зв'язку  зі збройною агресією російської федерації, обстрілами та виведенням з ладу енергетичного обладнання Львівщини, з метою збалансування об'єднаної електроенергетичної системи та запобігання маштабним вимкненням електричної енергії, сьогодні є необхідність вжиття невідкладних заходів щодо економії електроенергії на території нашої громади.
     Враховуючи ситуацію, яка склалася, звертаємось до мешканців громади, представників малого та середнього бізнесу, керівників установ і підприємств із проханням зменшити побутове споживання електроенергії та зменшити її використання для рекламних щитів і вивісок, освітлення фасадів будинків, пам'ятників, тощо.
     Сподіваємось на розуміння кожного з Вас, адже наші спільні дії допоможуть запобігти маштабним вимкненням електроенергії та вистояти у цей непростий для нашої країни час.

Виконавчий комітет міської ради