ДЕРЕВО ЗА СЕБЕ ТА ВОЇНІВ, ЯКІ ПОЛЯГЛИ ЗА УКРАЇНУ
Дата: 19.04.2024 14:53
Кількість переглядів: 58
До Загальнонаціональної акції єднання та віри "ВИПУСКНИКИ-2024 РОКУ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ" долучаються колективи шкіл Жидачівської громади.
Випускники 4, 9, 11 класів Жидачівського закладу загальної середньої освіти №2 також долучилися до акції єднання та віри #Випускники_2024_року_для_майбутніх_поколінь, посадивши на території школи дерево за себе та воїнів, які полягли за Україну. У такий спосіб оберігають про них світлу пам'ять, озеленюючи та прикрашаючи наш рідний край.
Кожне висаджене дерево та кущ – символ незламної віри в свою Україну. Випускники вірять, що через 10-20 років приведуть до дерев незламності своїх дітей, передаючи цю традицію з покоління в покоління.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/b04ddeabe3268f8a8923a8e7f8a8fb7b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/e1b215bd7caa379c50ecca0f9e88ed44.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/e65ebdab2b6d78af1db6db89927eeb28.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/faca89af525fe25d4d9e5fc58327d5c6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/36d4c0d4ac78a93574ac03ed7259b008.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/0076bf0a08118814b0dbf803e255422e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/648bbeee2bfa7a02238d7aa43170aae3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/110f57ae67cee30b7976a0c7663d6bdf.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/e6dade13895952614f305a579f0ca423.jpg)