ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ АКЦІЇ ЄДНАННЯ ТА ВІРИ "ВИПУСКНИКИ-2024 ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ"
Дата: 19.04.2024 12:54
Кількість переглядів: 69
Випускники-2024 року давно стали дорослими, бо події сьогодення вразили їх найбільше. У них одна мрія - жити у мирній, квітучій Україні. Саме це покоління буде відбудовувати нашу державу.
А сьогодні, в непростий час боротьби за незалежність нашої країни, випускники Жидачівського закладу загальної середньої освіти №1 імені Героя України Тараса Матвіїва долучилися до Загальнонаціональної акції єднання та віри "Випускники-2024 року для майбутніх поколінь" і посадили біля школи сакури, щоб у майбутньому показати нащадкам, якою сильною була віра у нашу Державу і нашу перемогу.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/8157c2ada00a5ccb58eff96d7fc0b8bd.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/8a9ecebb13ac7e3ad2e6dceb0f8b29de.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/515ce03d2c043c4fb5e1586b094d6bc3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/a9b7c00245ea18f9afdbd367166a4d77.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/bb23fbb03ce79e6100391304041d59e0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/f6bb947645cbb3d0512fc86a78296b6d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/1fd6f41c85a0d46868a306af84d9f99d.jpg)