Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

СЕСІЯ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 18.04.2024 16:26
Кількість переглядів: 81

Фото без опису

      18 квітня під головуванням Жидачівського міського голови Володимира Левка відбулося пленарне засідання 33-ї сесії Жидачівської міської ради, яке розпочали із хвилини мовчання на вшанування пам'яті полеглих захисників України.
      Депутати міської ради заслухали інформацію Жидачівської міської територіальної виборчої комісії про зміни у складі міської ради  та постанову ТВК про реєстрацію депутатом міської ради Ігоря Михайленка, який склав присягу.  
       На засіданні депутати міської ради внесли зміни у рішення міської ради про затвердження складу постійних депутатських комісій, а також у рішення про обрання голів постійних комісій міської ради та зміни до Регламенту міської ради. Також внесено зміни до Положення про відділ архітектури та містобудування міської ради.
       Депутати міської ради заслухали та затвердили звіт про виконання бюджету громади за І-й квартал 2024 року, а також затвердили рішення виконавчого комітету та внесли зміни до рішення міської ради "Про бюджет Жидачівської міської територіальної громади на 2024 рік" Затверджено звіти про виконання цільових програм Жидачівської міської територіальної громади за період 2021-2023 років. Також затверджено ряд Програм та внесено зміни до Програм.
       Як інформувала начальник відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради Леся Шумельда, внесено, зокрема, зміни до Програми фінансової підтримки Збройним Силам України та іншим військовим формуванням на 2024 рік. На 2 млн 600 грн збільшено видатки на зміцнення матеріально технічної бази військових частин ЗСУ шляхом спрямування цільової субвенції, відповідно до звернень військових частин. Враховуючи лист-звернення  військової частини А4648, на підтримку ЗСУ виділено 1 млн грн (придбання  військової та спецтехніки, запчастин та ремонт техніки).
      Депутати міської ради також внесли зміни до Програми забезпечення захисту населення і територій Жидачівської міської територіальної громади під час  надзвичайних ситуацій природного, техногенного та воєнного характеру на 2022-2024 роки. Йдеться, зокрема, про здійснення зоходів з облаштування укриттів. Учасники засідання обговорили та затвердили Програму покращення стану забезпечення охорони громадського порядку та профілактики злочинності на території Жидачівської міської територіальної громади.
    Також депутати розглянули та задовільнили заяву депутата Жидачівської міської ради Тетяни Щеглюк щодо дострокового припинення депутатських повноважень,  розглянули питання щодо соціального захисту мешканців громади, земельні, містобудівні та ряд інших питань.
     У засіданні взяв участь начальник відділення №1 (м. Жидачів) Стрийського РУП ГУНП України у Львівській області Володимир Винницький, тож депутати міської ради мали можливість задати запитання, внести свої пропозиції щодо покращення забезпечення охорони громадського порядку на території громади. Перед учасниками засідання також виступив Державний інспектор Львівського рибоохоронного патруля Андрій Кобетяк.

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису
                        
    
      
      
       
       
      
       
         
      

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень