Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

Комплексна програма підтримки та розвитку сільського господарства області в частині розвитку сільськогосподарських ягідних кооперативів

Дата: 18.04.2024 10:29
Кількість переглядів: 50

Фото без опису

    Відділ економічного розвитку та інвестицій Жидачівської міської ради інформує, що у 2024 році внесено зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства Львівської області в частині розвитку сільськогосподарських ягідних кооперативів. В межах Комплексної програми пропонується ветеранам та ветеранкам пройти відновлення та реабілітацію шляхом започаткування сільськогосподарського виробництва з вирощування ягідних культур через об’єднання у сільськогосподарські кооперативи.
 Створення сільськогосподарських кооперативів ветеранами та ветеранками або їх членство у сільськогосподарських кооперативах має подвійне значення. По-перше, це сприяє економічному зростанню та стійкості громад, забезпечуючи при цьому ветеранам та ветеранкам можливість заробітку та створення стабільних умов для життя. По-друге – надає їм можливість взаємодії та співпраці з іншими учасниками АТО (ООС) і війни та суб’єктами господарювання, що сприятиме їх соціальній інтеграції, відновленню та реабілітації.
  Згідно із змінами до Комплексної програми, кошти з обласного бюджету на розвиток сільськогосподарських кооперативів, які здійснюють діяльність в галузі ягідництва, будуть спрямовуватись до районних військових адміністрацій, на території яких здійснюють чи планують здійснювати діяльність сільськогосподарські кооперативи, серед членів яких є учасники бойових дій та/або антитерористичної операції.
   Право на одержання фінансової підтримки мають діючі та новостворені сільськогосподарські кооперативи, серед членів яких є не менше 3 (трьох) осіб - ветеранів/ветеранок та/або суб’єктів підприємництва, засновником якого є ветеран/ветеранка.
  Фінансова підтримка сільськогосподарських кооперативів, які здійснюють діяльність в галузі ягідництва, може надаватися двома шляхами:
  - у вигляді бюджетних коштів на здійснення витрат, пов’язаних із закладанням площ ягідних насаджень (садивний матеріал, система крапельного зрошення, добрива, засоби захисту рослин (далі – ЗЗР);
  - у вигляді відшкодування витрат, здійснених на закладання площ ягідних насаджень (садивний матеріал, система крапельного зрошення, добрива, ЗЗР).
  Детальна інформація по Комплексній програмі підтримки сільськогосподарських кооперативів зі зразками/формами документів за посиланнями: https://1ll.ink/D4Eoc https://1ll.ink/tUFGr

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень