ЮНІ ВОЛЕЙБОЛІСТКИ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ - БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ"
Дата: 16.04.2024 12:53
Кількість переглядів: 57
![🤾♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t91/1/16/1f93e_200d_2640.png)
Турнір проходив на базах Жидачівської ДЮСШ та Жидачівського ЗЗСО №2. У змаганнях взяли участь учнівські команди з 11 громад Стрийського району. У запеклій боротьбі перемогу в фіналі вибороли юні волейболісти Жидачівської, Козівської та Стрийської громад.
Результат поєдинків:
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
На обласному етапі спортивних змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" з волейболу Стрийський район представлятиме команда дівчат Стрийського ліцею ім. Андрія Корчака.
Вітаємо переможців та бажаємо успіху в подальших змаганнях!
Зазначимо, що перемога в наступному етапі дозволить представляти Львівщину на Всеукраїнських змаганнях з волейболу.
«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Мета - збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.