ЮНІ ВОЛЕЙБОЛІСТКИ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ - БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ"

Дата: 16.04.2024 12:53

🤾‍♀️У Жидачеві відбувся ІІІ етап наймасштабніших спортивних змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед дівчат.
Турнір проходив на базах Жидачівської ДЮСШ та Жидачівського ЗЗСО №2. У змаганнях взяли участь учнівські команди з 11 громад Стрийського району. У запеклій боротьбі перемогу в фіналі вибороли юні волейболісти Жидачівської, Козівської та Стрийської громад.
Результат поєдинків:
🥇Чемпіон – Стрийський ліцей ім. Андрія Корчака Стрийської міської ради
🥈Срібний призер - Завадківський ОНЗЗСО І-ІІІ ст. Козівської сільської ради
🥉Бронзовий призер - Жидачівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 ім. О. Партицького Жидачівської міської ради.
На обласному етапі спортивних змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" з волейболу Стрийський район представлятиме команда дівчат Стрийського ліцею ім. Андрія Корчака.
Вітаємо переможців та бажаємо успіху в подальших змаганнях!
Зазначимо, що перемога в наступному етапі дозволить представляти Львівщину на Всеукраїнських змаганнях з волейболу.
«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Мета - збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.