ПОДЯКА ТРЕНЕРУ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ДЮСШ ЙОСИПУ ВИТАКУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ФУТБОЛУ В ЖИДАЧІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 15.04.2024 10:20

Вчора, 14 квітня, перед початком поєдинку Першої ліги Чемпіонату Львівщини-2024 між ФК "Новий Розділ" - СОК "Пульс-Авангард" (Жидачів) голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко вручив Подяки представникам ФК "Новий Розділ".
    Голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко також вручив Подяку тренеру Жидачівської ДЮСШ Йосипу Витаку - за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, формування мотивації у молоді до збереження власного здоров'я та заняття спортом та вагомий особистий внесок у розвиток футболу в Жидачівській громаді.
      Вітаємо наставника юних футболістів Жидачівської ДЮСШ із заслуженою нагородою й бажаємо нових успіхів і перемог!