Ветеранів,ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Дата: 15.04.2024 08:23

Оголошуємоприйомзаявокнаучастьупрограмізнавчаннятапрацевлаштування

«Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранськимфондомзапідтримкиLobbyX,VeteranHubтаTheIsraelTraumaCoalition (ITC).

Ця програма дасть можливість опанувати нову професію та стати професійними електромонтерами / електромонтерками з обслуговування підстанцій. Така ініціатива запроваджена для швидкої адаптації ветеранів до нових цивільних професій та підтримки їхніх близьких.

Програма створена для людей, які не мають навичок та знань для побудови кар’єри в енергетичному секторі, проте бачать свої перспективи саме у цій галузі. «Укренерго» запрошуєдоспівпрацінасампередмешканцівневеликихмісттасіл–населенихпунктів,де немаєширокоговиборуспеціальностей.Післязавершеннякурсуйогоучасникиотримають всі необхідні знання та вміння, щоб реалізувати себе на новій цікавій роботі.

Наголошуємо, що до навчання, крім ветеранів та ветеранок, запрошуються і члени родин військовослужбовців.

Окремо звертаємо увагу, що для участі в програмі не потрібно мати профільну освіту, знання з питань енергетики, досвіду роботи. Головне – бажання навчатися та працювати.

Учасникампрограми пропонують:

• офіційнепрацевлаштування та оплату праціз першого дня навчання;
  • освітнюпрограму,затвердженуМіністерствомосвіти;
  • безкоштовнийкурснавчаннятривалістюв20тижнів,якийпередбачаєпроживання, харчування та проїзд до навчального центру в передмісті м. Вінниці.

Упродовж3тижнівучасникиздобуватимутьтеоретичнізнанняунавчальномуцентрі,після чого на тих чекає оплачуване стажування на робочому місці до вересня.

Опановуючиновупрофесіюзафахом«електромонтер/електромонтерказобслуговування підстанцій», ви навчитеся:

• обслуговуваннюобладнанняелектропідстанції;
  • забезпеченнюоптимальногорежимуроботизаосновнимипараметрами(напруга, навантаження, температура тощо);
  • контролюзастаномтарежимомроботиобладнанняелектропідстанції;
  • діагностиційусуненнюнесправностейвроботіобладнаннямережі;
  • впорядкуваннюдокументаціїіведеннюдобовоївідомостізгіднозістандартами компанії.

Заявкинаучастьупрограміможнаподаватидо19квітнявключно,оголошеннярезультатів відбору – до 1 травня, початок навчання – вже у травні.

Всідеталіпрограминасайтізапосиланням:https://ua.energy/together.html