ДВА РОКИ ТОМУ ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ ВОЛОДИМИР ПОЛІЩУК

Дата: 12.04.2024 08:43

Володимир Поліщук народився 20 березня 1990 року в с. Дем’янка-Лісна. Навчався у місцевій школі та в школі с. Заріччя.
       Його виховали відповідальним, працьовитим, товариським, добрим і чесним. Понад усе любив рідну землю. Саме тому, у важкий для України час, коли розпочалася повномасштабна російська агресія, він повернувся з-за кордону й пішов захищати рідну землю.
      Рідним довелось пережити багато тривожних днів і ночей, адже тривалий час не було відомо про долю захисника України. Воїн загинув ще 12 квітня 2022 року в районі населеного пункту Попасна, а віднайшли загиблого  тільки у вересні 2022 року. Живим коридором односельчани та жителі сусідніх сіл востаннє зустрічали 32-річного Героя. Володимира Поліщука похоронили 27 вересня 2022 року в його рідному селі Дем’янка-Лісна Жидачівськоої громади.
      16 лютого 2023 року в Жидачівській міській раді  матері Володимира Поліщука вручили синову нагороду – орден «За мужність» ІІІ ступеня, яким захисника України відзначено (посмертно).
       Вічна пам’ять, шана і слава Герою!