ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 11.04.2024 16:37

11 квітня під головуванням Жидачівського міського голови Володимира Левка відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.
     На засіданні виконавчого комітету заслухали звіт про виконання бюджету Жидачівської міської територіальної громади за І-й квартал 2024 року.  Прийнято рішення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету громади. Матеріальну допомогу буде надано, зокрема, учасникам бойових дій, які отримали поранення, а також представникам їхніх родин.
     Виконавчим комітетом схвалено ряд проєктів Програм, які буде подано на розгляд міської ради. Розглянуто питання про прийняття на обслуговування осіб, які отримують соціальні послуги в КУ "Центр надання соціальних послуг" Жидачівської міської ради та про внесення громадян до банку даних установи. Прийнято також рішення, які стосуються соціального захисту мешканців громади, захисту законних прав та інтересів дітей, а також розглянуто ряд інших питань.