У ЖИДАЧЕВІ СТАРТУВАВ ІІІ РАЙОННИЙ ЕТАП СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ"

Дата: 11.04.2024 10:23

10 квітня у Стрийському районі стартував ІІІ етап наймасштабніших спортивних змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»
У Жидачівській ДЮСШ та Жидачівському закладі загальної середньої освіти №2 відбулися змагання з волейболу серед юнаків. У турнірі брали участь учнівські команди з 14 громад Стрийського району. Команди були розприділені по трьох групах:
✅Група А:
Моршинська ТГ
Новороздільська ТГ
Славська ТГ
Миколаївська ТГ
Стрийська ТГ
✅Група Б:
Ходорівська ТГ
Грабовецько-Дулібівська ТГ
Тростянецька ТГ
Козівська ТГ
Жидачівська ТГ
✅Група В:
Гніздичівська ТГ
Сколівська ТГ
Розвадівська ТГ
Журавненська ТГ

Переможцем змагань з волейболу стали юні спортсмени Стрийської громади, ІІ місце - у волейболістів Грабовецько-Дулібівської громади, ІІІ - у команди Журавненської громади
Вже завтра, 12 квітня, у Жидачівській ДЮСШ та у Жидачівському закладі загальної середньої освіти N2 відбудуться змагання з волейболу серед лівчат ІІІ районного етапу "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги".
Нагадаємо, на переможців змагань чекає обласний, а потім – всеукраїнський етап.
«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Мета - збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.