ЗУСТРІЧ ІЗ ПАСІЧНИКАМИ ТА АГРОВИРОБНИКАМИ

Дата: 10.04.2024 15:20

10 квітня в залі засідань Жидачівської міської ради відбулася зустріч представників Держпродспоживслужби, відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради, старост старостинських округів громади з пасічниками та агровиробниками громади.
       Відбувся зацікавлений та відвертий діалог з обговорення актуальних питань, які стосуються законодавчих норм, правил використання пестицидів та агрохімікатів, недопущення обробки квітучих медоносів і пилконосів під час масового льоту бджіл. Учасників зустрічі було ознайомлено із алгоритмом дій при зверненні до постійно діючої  комісії із встановлення факту отруєння бджіл.
      Діалог та взаємодію буде продовжено. Пасічникам та агровиробникам буде надіслано інформаційні матеріали. Досягнуто домовленості про активізацію інформування та спілкування через соціальні мережі, зокрема, через вже діючі групи у Вайбері "Пасічники Жидачівщини","Фермерство громади".

Заходи з упередження отруєня бджіл засобами захисту рослин

Памятка з беспечного застосування засобів захисту рослин для запобігання отруєння бджіл

Паятка пасічнику про алгоритм дій, якщо відбулось отруєння бджіл