ЗАВЕРШИВСЯ ІІ ЕТАП СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ"

Дата: 09.04.2024 11:32

У Жидачівській громаді поєдинками з міні-футболу завершився ІІ етап спортивних змагань у рамках Всеукраїнської шкільної ліги -"Пліч-о-пліч".
Переможцем стала команда Жидачівського закладу загальної середньої освіти №3 ім. О. Партицького, яка складалась із учнів 5-го та 6-го класів. Капітан команди - Микола Хомин. Кращим гравцем команди визнано Остапа Ониськіва. Юні футболісти цієї школи представлятимуть громаду на ІІІ районному етапі спортивних змагань "Пліч-о-пліч".
ІІ місце посіли юні футболісти Жидачівського закладу загальної середньої освіти №1 імені Героя України Тараса Матвіїва. ІІІ місце здобула команда Зарічанської гімназії.
Як інформували у відділі освіти міської ради, вже завтра, 10 квітня, команда волейболістів Бережницького закладу загальної середньої освіти представлятиме Жидачівську громаду на ІІІ районному етапі Всеукраїнських спортивних змагань учнівської молоді "Пліч-о-пліч".