ЖИДАЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІТАЄ БУРГОЛМІСТРА МІСТА-ПАРТНЕРА ЧЕЛЯДЗЬ ІЗ ПЕРЕМОГОЮ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ

Дата: 08.04.2024 11:00

Вчора, 7 квітня, в наших польських сусідів проходили місцеві вибори. Офіційні їх результати оприлюднять через кілька днів. Однак вже сьогодні можна говорити про впевнену перемогу, яку здобув на місцевих виборах бургомістр нашого міста-партнера Челядзь Збігнєв Шалєнєц. Згідно з попередніми підсумками, Збігнєв Шалєнєц має підтримку 83 відсотків виборців. На своїй сторінці кандидат на посаду бургомістра Челядзі повідомив: "Це величезна довіра, за яку  я хочу щиро подякувати і вже зараз заявляю, що , як і в попередні два терміни перебування на посаді, я не розчарую вашу довіру".
    Жидачівський міський голова Володимир Левко вітає бургомістара міста-партнера Челядзь Збігнєва Шалєнєца із впевненою перемогою на місцевих виборах, яка свідчить про високу довіру громади міста. Ми вдячні за солідарність і дієву підтримку Жидачівської громади і всього українського народу в нелегкий час боротьби із російською агресією. Висловлюємо впевненість у подальшій успішній взаємодії та співпраці наших міст-партнерів, яка триває вже  20 років.