ЮНИЙ АКОРДЕОНІСТ ОРЕСТ МАЦУК ЗБИРАЄ КОШТИ НА АВТО ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 08.04.2024 09:40

4 100 гривень донатів поповнять збір на авто для військових. Це найбільша сума, яку Оресту Мацуку - 13-річному юному акордеоністу, учню 7-го класу Жидачівського закладу загальної середньої освіти №1 імені Героя України Тараса Матвіїва вдалося зібрати протягом дня, за час його волонтерства.
Рідні юного волонтера вдячні всім і кожному, хто долучився до збору коштів для наших захисників. А особливо, маленькій красуні у візочку, яка дуже уважно слухала і гарно плескала. Нехай лише звуки музичних інструментів чують наші діти, нехай небо над ними буде таке сонячне, як чудового вчорашнього недільного дня. А ще вдячні працівникам закладу дошкільної освіти №12 м.Червонограда за коробку з сухими супами. Обов'язково все це передадуть нашим захисникам разом з автомобілем, на який збирає кошти наш юний акордеоніст Орест Мацук.