Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

РОБОЧА ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОГО ЗАПОВІДНИКА "СТІЛЬСЬКЕ ГОРОДИЩЕ"

Дата: 26.03.2024 13:54
Кількість переглядів: 86

Фото без опису

     Сьогодні, 26 березня, Жидачівський міський голова Володимир Левко провів робочу зустріч із представниками історико-культурного заповідника "Стільське городище".
     До Жидачівської громади, з метою налагодження більш тісної співпраці, завітали: директор КЗ Львівської обласної ради "Адміністрація історико-культурного заповідника "Стільське городище" Ірина Іваночко та науковий співробітник історико-культурного заповідника Ігор Гарасим.
     Сьогодні, коли на українській землі триває повномасштабна війна, важливо глибше пізнавати нашу історію. Особливо це необхідно для нашої учнівської молоді, щоб ще більше почерпнути знань про історію рідного краю. Її безцінні скарби зовсім поруч, з ними можна ознайомитися наочно, відвідавши історико-культурний заповідник "Стільське городище", який розташований  серед мальовничих лісів та затишних долин на теренах Стрийського району Львівської області. Його створили у 2015 році в селі Стільсько. До складу Заповідника входять пам'ятки давньої історії: Стільське городище, поселення в селі Ілів, камінь "Диравець", гребля ХІХ століття в селі Дуброва, печерні комплекси в місті Миколаїв. Унікальна пам'ятка давньої історії України - Стільське городище VІІІ-Х століття розташована над річкою Колодницею, яка є лівою притокою річки Дністер.
      Древня Жидачівська земля також багата своєю історією. У 2024 році місто Жидачів, яке належить до переліку українських історичних міст, відзначає своє 860-річчя. Жидачівський міський голова Володимир Левко подарував представникам історико-культурного заповідника "АТЛАС УКРАЇНСЬКИХ ІСТОРИЧНИХ МІСТ. ТОМ 4: ЖИДАЧІВ".
      За підсумками робочої зустрічі узгоджено основні напрямки активізації подальшої дієвої співпраці, яка сприятиме глибшому пізнанню історії та культури рідного краю.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


     

     

       

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень