ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ВИЗНАННЯ СПАДЩИНИ ВІДУМЕРЛОЮ

Дата: 26.03.2024 10:39

У порядку передбаченому законодавством України, Жидачівська міська ради Львівської області, повідомляє, що до Жидачівського районного суду Львівської області, готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини відумерлою, після смерті  Звіринської Марії Йосипівни  (померла 27.01.2009р.), яка була зареєстрована та проживала за адресою: село Туради, вулиця Лесі Українки, 29, а саме: визнання відумерлою спадщиною, земельну ділянку зареєстровану на підставі Державного акта на право приватної власності на землю, серії ІІ-ЛВ №058989, що розташована на території Вільховецького старостинського округу.
        У випадку наявності спадкоємців умерлої просимо звернутися та повідомити Жидачівську міську раду Львівської області за адресою: місто Жидачів, вул. Шашкевича М.,2, (314 каб.)

Юридичний відділ Жидачівської міської ради