ЗУСТРІНЕМО ПОЛЕГЛОГО 19-РІЧНОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ІВАНА ЧЕПУ

Дата: 25.03.2024 11:05

26 березня "на щиті" повертається додому, в рідне село Протеси Журавненської громади, 19-річний воїн Третьої штурмової бригади Іван Чепа.
26 березня 2024 року, близько 13:00 год., жалобний кортеж із 19-річним захисником України, який загинув 21 березня 2024 року в бою за рідну землю біля населеного пункту Авдіївка Донецької області, зустрічатимемо на межі Жидачівської громади, поблизу с. Дем'янка-Наддністрянська.
Біля мосту через р. Стрий у м. Жидачеві жалобний кортеж буде в межах 13:10, рухатиметься вул. М. Шашкевича (зупинка біля храму Воскресіння Господнього), вул. Кобзаревою, вул. Данила Галицького та вул. Січових Стрільців, згодом селами громади: Загурщина, Бережниця, Млиниська, Смогів.
Просимо мешканців міста Жидачева, сіл нашої громади та всіх небайдужих людей віддати шану полеглому воїну.
Вічна пам'ять, шана і слава Герою!