УСПІХИ ЖИДАЧІВСЬКИХ ВАЖКОАТЛЕТІВ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ
Дата: 20.03.2024 14:22
Кількість переглядів: 99
З 10 по 16 березня у місті Луцьку проходили змагання з важкої атлетики - Чемпіонат України U-17. Честь збірної команди Львівщини захищали четверо спортсменів з Жидачева (СК"Аполон").
Наші важкоатлети виступили достойно.
Яремко Олег - 7 місце.
Дронь Олександр - 6 місце.
Протасевич Юлія - 3 місце у поштовху.
Лишега Андрій - 1 місце.
Андрій Лишега пройшов відбір для підготовки до чемпіонату Європи U - 17 і в складі збірної команди України в червні захищатиме честь нашої країни в Греції.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/b0162b946b21d9ca8a3d0bc7f3d0457a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/e316b8facf58011e92ec6811248b8052.jpg)