ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 20.03.2024 14:09

20 березня під головуванням Жидачівського міського голови Володимира Левка відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.
     На засіданні розглянуто та  прийнято рішення "Про призначення управителя багатоквартирних будинків на теритогрії м. Жидачів", яким затверджено протокол засідання конкурсної комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків на території м. Жидачів від 15.03.2024 року.
        Слід зазначити, що на засіданні комісії, згідно вимог чинного законодавства, переможцями конкурсу визнано:
     - ТзОВ "Добробут-Жидачів" - переможцем конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території м. Жидачів по Лоту №1 - 47 багатоквартирних будинків;
      - ТзОВ "Східна інжинірингова компанія" - переможцем конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території м. Жидачів по Лоту №2 - 39 багатоквартирних будинків.
      Протягом п'яти календарних днів, з дня прийняття цього рішення, з переможцями конкурсу буде укладено договори про надання послуг з управління багатоквартирними будинками, окремо на кожний будинок (згідно з лотом №1 та лотом №2).
        На  засіданні виконавчого комітету також розглянуто ряд інших питань.