БЛАГОДІЙНИЙ ВЕЧІР ПАМ'ЯТІ ВОЛОДИМИРА ІВАСЮКА

Дата: 20.03.2024 09:28

Прихильники української музики днями мали чудову нагоду побувати на благодійному вечорі пам'яті Володимира Івасюка, який було організовано викладацьким колективом Жидачівської мистецької школи.
Неперевершену музику дарували викладачі Жидачівської мистецької школи: камерний ансамбль "Кантабіле", вокальний жіночий ансамбль, оркестр народних інструментів "Дністрові зорі", сольні виконавці та дуети.
Свою професійну майстерність слухачам дарували : Н.Солопенко, А.Шміло, С.Голобородько, Л.Арендарчук, З.Венгльовська, М.Бачало, О.Равлик, І.Лопушинська, М.Юрів, М. Козак, Н.Павловська, О.Гивель, І.Дідух, С.Пиріг, І.Климусь, М.Найда, М.Кузишин, Б.Федишин, А.Пиріг, В.Кузишин.
Організатори вечора пам'яті Володимира Івасюка вдячні ведучій М.Бачало за ідею проведення цього благодійного заходу, а також всім викладачам, які підтримали цю ідею і доклали чимало зусиль для того, щоб захід відбувся.
Особливі слова вдячності належать нашим ГЕРОЯМ. Під час благодійного вечора пам'яті Володимира Івасюка було зібрано на підтримку ЗСУ 9025 грн.