A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ детального плану території в районі вулиць Стрийська, Шашкевича М. в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області (ДПТ) та та розділ «Охорона навколишнього середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)) в скл

Дата: 18.04.2024 09:29
Кількість переглядів: 41

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, з метою ознайомлення членів територіальної громади з проєктом детального плану території в районі вулиць Стрийська, Шашкевича М. в м.Жидачеві Стрийського району Львівської області (надалі – ДПТ), (ініціатор Кащій Т.М.) та розділ «Охорона навколишнього середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)) в складі ДПТ, Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

   Метою проекту ДПТ є:

- визначення планувально-просторової структури території з врахуванням намірів землевласників щодо реконструкції, враховуючи забудову на прилеглій території;

- визначення містобудівних умов та обмежень забудови та використання території.

Перелік текстових матеріалів, пояснювальна записка :

 

1. Комплексна оцінка території : просторово-планувальна організація території, природні умови, землеустрій та землекористування, природоохоронні та ландшафтно-рекреаційні території, обмеження у використанні земельних ділянок, забудова територій та господарська діяльність,  обслуговування населення, транспортна мобільність та інфраструктура, інженерне забезпечення території.

2. Модель розвитку території у довгостроковій перспективі

3. Обґрунтування проектних рішень:  просторово-планувальна організація території, природоохоронні та ландшафтно-рекреаційні території, обмеження у використанні земельних ділянок, функціональне зонування території детального планування, переважні та супутні види використання території, співвідношення видів функціонального призначення територій з видами цільового призначення земельних ділянок, містобудівні умови і обмеження, забудова територій та господарська діяльність, обслуговування населення, транспортна мобільність та інфраструктура, інженерне забезпечення, інженерна підготовка та благоустрій території, землеустрій та землекористування, протипожежні заходи, інженерно – технічні заходи цивільного захисту, основні техніко-економічні показники.

Охорона навколишнього середовища (Звіт про стратегічну екологічну оцінку).  Графічні матеріали

1.

Схема розташування території  ДПТ в системі планувальної структури населеного пункту

 

М 1:5000

 

-  арк. № 1 

2.

Схема сучасного використання території та схема

існуючих обмежень у використанні земель

 

М 1:1000

 

-  арк. № 2 

3.

Проектний план та схема проектних обмежень у

використанні земель

 

М  1:1000

 

-  арк. № 3 

4.

План функціонального зонування території

М 1:1000

 

-  арк. № 4 

5.

Схема транспортної мобільності та інфраструктури

М  1:1000

 

-  арк. № 5 

 

Креслення поперечних профілів вулиць

М  1:200

 

6.

Схема інженерного забезпечення території

М 1:1000

 

-  арк. № 6 

7.

Схема інженерної підготовки, благоустрою

території та вертикального планування

 

М 1:1000

 

 

-  арк. № 7 

8.

План червоних ліній

М 1:1000

-  арк. № 8 

9.

Схема інженерно-технічних заходів цивільного захисту

М 1:1000

-  арк. № 9

Землевпорядна частина.

- План сучасного використання земель за формою власності із зазначенням категорій та виду цільового призначення з урахуванням наявних обмежень, обтяжень.

- План земельних ділянок, сформованих за результатами розроблення детального плану, відомості про які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру.

- План обмежень у використанні земель, відомості про які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру на підставі розробленої містобудівної документації.

- План земельних ділянок, право власності на які посвідчено до 2004 року та відомості про які не внесено до Державного земельного кадастру.

  Проектом ДПТ визначається деталізація планувальної структури та типу забудови на проектованій території, яка віднесена до сельбищних утворень, що включає житлову і громадську забудову.

Тут заплановано:

- реконструція житлового будинку із розміщенням закладу торгівлі в першому поверсі будівлі на ділянці по вул. Стрийська,2 у м. Жидачеві (кадастовий № 4621510100:01:008:0101);

- формування благоустрою.

  Замовник ДПТ: Жидачівська міська рада.

Розробник ДПТ: ФОП Склярова Інеса Володимирівна

            Підстава розроблення детального плану території:  рішення Жидачівської міської ради від 16.11.2023 р. № 2330 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території в районі вулиць Стрийська, Шашкевича М. у м. Жидачеві».

Місце ознайомлення з детальним планом території: м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада,  відділ архітектури та містобудування, другий поверх (начальник відділу Людкевич Л.В.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 22.04.2024 року включно.

       Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проєкту ДПТ мають право:

  •  повнолітні дієздатні  фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;
  • юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

            Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

            Пропозиції направляти на адресу:

  • 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;

e-mail: zhidachiv-miskrada.gov.ua.

            Термін подачі пропозицій до  22 квітня  2024 року включно.

          Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу архітектури та містобудування Людкевич Л.В. (розпорядження міського голови від 16.01.2024 р. № 3-АГ).

           Розгляд пропозицій відбудеться 22 квітня 2024 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, другий поверх). 

Фото без опису

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень