МАСКУВАЛЬНЕ СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ
Дата: 19.03.2024 16:05
Кількість переглядів: 90
У Жидачівській міській публічній бібліотеці небайдужі люди продовжують спільну роботу з волонтерської підтримки наших захисників.
Весняна пора потребує своїх маскувальних кольорів, тож у бібліотеці продовжують наполегливо працювати, адже маскувальні сітки та кікімори постійно розлітаються по лінії фронту.
Організатори волонтерської допомоги вдячні нашим захисникам та всім тим, хто надає фінансову підтримку від кількох сотень і до кількох тисяч гривень на придбання матеріалів для виготовлення маскувального спорядження. Це і небайдужі люди, представники установ громади, учні та їх батьки, вчителі. Підтримка кожного - важлива!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/10ccd665ba5e86425a04b5a243c9b101.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/cee8f458da5ea9874bef5d4148f3491f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/8e0b79933c60dc89fd61ffb74e893d72.jpg)