ПРОАНАЛІЗОВАНО ВИКОНАННЯ ПОСТАВЛЕНИХ ЗАВДАНЬ ТА ВИЗНАЧЕНО ПЕРСПЕКТИВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ

Дата: 19.03.2024 11:56

18 березня  Жидачівський міський голова Володимир Левко провів робочу нараду, в якій взяли участь заступники міського голови, начальники відділів, керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств та установ, старости старостинських округів громади.
       Нараду розпочали із звітів керівників структурних підрозділів, комунальних установ та підприємиств щодо стану виконання поставлених завдань та доручень міського голови за підсумками робочої наради з визначення пріоритетних завдань роботи у І кварталі та у 2024 році загалом, яка відбулася 19 лютого. Здійснено предметний аналіз стану справ, виокремлено проблемні питання, які потребують розв'язання. Мова, зокрема, йшла про реалізацію цільових програм, вирішення актуальних завдань розвитку галузі освіти, про закріплення позивних напрацювань у роботі установ культури громади, а також про продовження роботи із створення належних умов для покращення якості надання медичних послуг. Також йшлося про першочергові завдання в організації роботи комунальних підприємств та установ громади, у сфері соціального захисту, щодо ефективного використання земельних ресурсів. Акцентовано увагу на важливості продовження та вдосконалення роботи щодо забезпечення виконання завдань із наповнення бюджету громади. Поставлено завдання напрацювання критеріїв для системного аналізу динаміки наповнення бюджету громади в розрізі населених пунктів громади. Увагу було зосереджено на вирішенні конкретних завдань здійснення заходів щодо цивільного захисту населення, зокрема, щодо належного облаштування укриттів. В ході робочої наради також йшлося про підготовку до чергової сесії міської ради, яка відбудеться вже у квітні. Визначено перспективні напрямки подальшої роботи та шляхи розв'язання проблемних питань.
        Підсумовуючи нараду, міський голова надав відповідні доручення, визначив першочергові завдання та терміни їх виконання.