Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Дата: 18.03.2024 10:00
Кількість переглядів: 144

  ОГОЛОШЕННЯ


     Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  «Про правовий режим воєнного стану»,  Жидачівська  міська рада приймає осіб (без конкурсного відбору)  на заміщення вакантних  посад посадових осіб місцевого самоврядування:


- Завідувач сектору з питань оборонної, мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

 
Загальні вимоги до кандидата: Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування  на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років. Навики роботи на персональному комп’ютері.


При прийнятті на роботу перевага надаватиметься особам з  досвідом роботи,  пов'язаним  з мобілізаційною підготовкою, військовим у запасі, військовим  із числа осіб з інвалідністю.


- Провідний спеціаліст сектору з питань оборонної, мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення


Загальні вимоги до кандидата: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, навики роботи на персональному комп’ютері.


Про перелік необхідних документів на заміщення вакантних посад, умови оплати праці можна дізнатися в головного спеціаліста з питань управління персоналом Жидачівської міської ради, за адресою: м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2,  3-й поверх, кабінет №314, (контактний телефон 097-43-66-271)

                                                                                   Жидачівська міська рада

 

 

« повернутися


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень