У ЖИДАЧІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ТРИВАЮТЬ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ. ПЛІЧ-О-ПЛІЧ"

Дата: 15.03.2024 15:41

В межах другого етапу всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" 14 березня відбулися змагання із СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ серед учнів закладів загальної середньої освіти Жидачівської громади на базі Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 імені Героя України Тараса Матвіїва.
Вітаємо переможців та призерів:
І місце посіла команда Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2,
ІІ місце – Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 ім. О. Партицького,
ІІІ місце - Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. 1 імені Героя України Т. Матвіїва.
IV місце - Млиниська гімназія.
Вітаємо команду Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, яка представить громаду на районному етапі змагань.
Нехай ваші зусилля й надалі дарують незабутні моменти та надихають на подальші перемоги і досягнення.
Нагадаємо, що "Всеукраїнські шкільні ліги. Пліч-о-пліч" - це наймасштабніші спортивні змагання серед школярів, які проводять спільно Міністерство молоді та спорту, Міністерство освіти і науки за ініціативи Офісу Президента України.