ПІДСУМКИ РОБОТИ УСТАНОВ КУЛЬТУРИ ГРОМАДИ ОБГОВОРИЛИ ПІД ЧАС ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЇ ПРОВЕДЕНИХ У 2023 РОЦІ ЗАХОДІВ

Дата: 13.03.2024 15:48

Сьогодні, 13 березня, у Жидачівському міському Будинку культури "Удеч" обговорили підсумки роботи установ культури громади у 2023 році.
Народні доми-філії Бережницького та Зарічанського старостинських округів громади підготували та продемонстрували відеопрезентації проведених заходів за 2023 рік.
В обговоренні підсумків роботи установ культури громади взяли участь: перший заступник міського голови Ігор Процан, начальник відділу культури міської ради Оксана Зубрицька, старости Бережницького та Зарічанського старостинський округів Андрій Швед та Іван Талама. Учасники зустрічі також поділилися своїми думками та окреслили перспективи організації роботи установ культури громади у 2024 році.