УСПІХИ УСНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ГРОМАДИ В НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКІЙ РОБОТІ
Дата: 11.03.2024 11:03
Кількість переглядів: 65
У Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.
Дмитро Бацик, учень Жидачівського закладу загальної середньої освіти №2 (учитель Петро Приходько) здобув ІІІ місце - Науково-дослідницька робота:"Історія родини Бацик крізь призму трьох воєн". Відділення: Історія, секція: Історичне краєзнавство.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/9a0422bfc08ef895b31ffa512f988c5e.jpg)