"ПРОРОЧИЙ ГОЛОС КОБЗАРЯ" ЄДНАЄ УКРАЇНЦІВ

Дата: 11.03.2024 09:45

10 березня у Жидачівському міському Будинку культури "Удеч", в рамках відзначення 210-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка, відбувся художньо-мистецький захід "Пророчий голос Кобзаря".
Представники Молодіжної ради Жидачівської громади від імені учасників заходу поклали квіти до пам'ятника Тараса Шевченка.
Пророчий голос поетичного слова Кобзаря, музичні твори, які створено на основі поетичних творів Тараса Шевченка, єднають усіх українців. Вони через століття актуальні й сьогодні, адже допомагають боронити рідну землю, захищати "святую волю".
Організаторам заходу вдалося майстерно побудувати його сценарний план, тож усі присутні були зворушені яскравим сценічним звучанням Тарасового слова у виконанні представників старшого покоління та молоді громади. А мистецькі колективи громади подарували усім присутнім незабутні враження. Ще раз і ще раз нагадали про невичерпне джерело й багатство культурних надбань українського народу.