ЖИДАЧІВСЬКА ГРОМАДА ПРОЩАЄТЬСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ ВІКТОРОМ ПРОНЮКОМ

Дата: 08.03.2024 10:00

Ще одна важка втрата для нашої громади і всієї України.
     У Львівському госпіталі 7 березня 2024 року під час лікування двобічної полісегментарної пневмонії помер 48-річний захисник України  із міста Жидачева, військовослужбовець військової частини А0998, солдат Віктор Васильович Пронюк, 1975 року народження.
     Щирі співчуття рідним і близьким захисника України.
    Розпорядженням Жидачівського міського голови від 8 березня 2024 року №18-О, на вшанування пам'яті воїна Віктора Пронюка, 8 березня 2024 року на території Жидачівської громади оголошено днем жалоби.
    Прощання із захисником України Віктором Пронюком розпочнеться 8 березня, о 14 год., в місті Жидачеві, у рідному домі воїна (вул.В. Стуса,29 - житловий масив "За переїздом").
     Чин похорону відбудеться в храмі Святих Мучеників. Борисв і Гліба (м. Жидачів).
     Вічна пам'ять, шана і слава Герою!