ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ "ЛИСТИ МАЙБУТНІЙ УКРАЇНІ"

Дата: 07.03.2024 12:55

Христина Голодович - учениця 8-А класу Жидачівського закладу загальної середньої освіти №1 імені Героя України Тараса Матвіїва взяла участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні" (у номінації листівка) й здобула почесне І місце.
Майбутнє — це невідомий світ, у якому кожен з нас хоче знайти своє місце та свій власний сенс. Це невичерпне поле можливостей, де кожен крок може стати визначальним. І хоча майбутнє завжди залишається таємницею, ми всі плекаємо надію, що воно обіцяє багато цікавого та захоплюючого. І зараз, коли ми всі перебуваємо в очікуванні перемоги, ми можемо змінювати світ, спрямовуючи свою енергію на позитивні та корисні справи.
Вітаємо нашу талановиту ученицю й бажаємо нових здобутків!