КОМАНДА ТРК "ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ" ПОДІЛИЛАСЯ СВОЇМИ ГЛИБОКИМИ ЗНАННЯМИ ТА ПРАКТИЧНИМ ДОСВІДОМ

Дата: 06.03.2024 15:23

5 березня ТРК "ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ" організовоно черговий тренінг для представників територіальних громад Львівщини "Якісна комунікація - основа порозуміння".
    Тренінг був змістовним, цікавим і корисним. Команда ТРК "ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ" поділилася своїми глибокими знаннями та практичним досвідом.
    Вдячні колективу одного з провідних телеканалів України за активну та дієву співпрацю з громадами. Для нас усіх найбільшою цінністю є наші люди, насамперед, наші Герої - захисники України. Саме про це та чимало інших важливих подій, а також про актуальні питання життя громад Львівщини розповідають журналісти ТРК "Перший ЗАХІДНИЙ", приділяючи цьому напрямку своєї журналістської роботи належну увагу.
    Ми цінуємо нашу співпрацю, яка допомагає розбудові конструктивних відносин у громаді.