УСПІХИ ЖИДАЧІВСЬКИХ ВАЖКОАТЛЕТІВ
Дата: 04.03.2024 08:54
Кількість переглядів: 72
2 березня у м. Львові, на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького відбулися змагання Чемпіонату Львівської області з важкої атлетики серед дорослих.
Жидачівські важкоатлети спортивного клубу "Аполон" показали найкращі результати. З десяти вагових категорій наші спортсмени перемогли в п'яти категоріях.
Лишега Андрій - 1 місце.
Лишега Сергій - 1 місце.
Яремко Олег - 1 місце.
Дронь Олександр - 1 місце.
Галій Володимир - 1 місце.
Баранкевич Станіслав - 2 місце.
Рібун Дмитро - 4 місце.
Готували команду Юрій Лишега, Володимир Гоза та Андрій Гентош.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/c3a445c0303f7e1baeb7640834d402be.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/fea0ecf82224acbd7e7fac7be3d89c67.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056167/be534d5ede68961c29febce4d874aca2.jpg)